Kompresör Servisi

0

Kompresör Servisi | compressor service ,

lodos kompresör servisi tüm marka ve model için basınçlı hava hizmetleri sunmaktadır. Biz montaj, devreye alma, rutin ve programlı bakım, 24/7 arıza servisi, uygulamalı ve online eğitim destek hizmeti sunuyoruz. Servis ağımız Avustralya çapında bölgesel ve metropoliten alanlar hem açıklıklı.

Sullair gereksinimlere dayalı çeşitli destek hizmetleri sunmaktadır.

Biz sağlıyoruz:
  • Kurulum ve devreye alma Servisi
  • Arıza Servisi
  • önleyici Hizmetler
  • Hava uç Exchange Service
  • Ortak Bakım onarım Servis
  • Özelleştirilmiş Bakım Servisi

İşinizde hava kompresörün önemi

Destek gereksinimleri işiniz düşünmek seçerken – ne kadar önemli işiniz hava sıkıştırılır? hava kompresörü başarısız olursa ne üretim süreçleri durdurmak ki? Birçok şirkette, sadece birkaç gün içinde kaybolan üretim ve kesinti maliyeti genellikle kompresör toplam satın alma fiyatını aşacaktır. Doğru servis ve bakım ile verimli hava kompresörü çalıştıran tutulması, her yıl size binlerce kaydetmek ve hava her zaman var sağlayacaktır.

Kompresör santrifüj basınçlı hava sistemleri konusunda uzmanlaşmış tekstil, gıda ve içecek, rafineriler, su arıtma, ilaç, kimyasal maddeler, Endüstriyel gazlar, enerji üretimi, elektronik ve genel imalat ile ilgili bitki hava uygulamaları için.

JPL Kompresör aynı zamanda yedek parça, madeni yağ, hava tankları, kurutma, motorlu değiştirmeler / onarım, revizyonunu, önleyici bakım, tesisat, start-up, operasyon eğitimi, kullanılan ekipman satış, bitki hava gereksinimi değerlendirmeler ve yardım sunar tüm kompresör için yarar iadeleri ile marka ve model.

Kompresör havayı veya diğer gazları atmosfer basıncından daha yüksek basınçlara sıkıştırmak için kullanılan bir makinedir. Kompresör atmosfer basıncının altına inmek için de kullanılır. Bu durumda pompa havalı yerdeki hava veya gazı dışarı atar. Kompresörün tarihçesi oldukça eskidir. 1650 Otto von Guericke’nin kompresör ve vakum pompalarında önemli gelişmeler yaptığı bilinmektedir. 1829’da William Mann basınçlı hava kompresör makinasının patentini aldı. 1872’den sonra sıkıştırma ile beraber soğutma da yapıldı. Bu yöntemde, silindirin içinde su jeti fışkırtılmaktaydı. Bu sistemde çalışan kompresörlerde bazı problemler oldu.Bu tür kullanılan kompresörler bırakılarak etrafında su elbisesi bulunan kompresörler kullanılmaya başlandı. Geçmişten günümüze kadar gelen kompresör birçok iş alanında kullanılmaktadır.

Kompresör Servisi ; her marka ve model vidalı , pistonlu hava kompresorler tamiri , bakımı , teknik servis ve yedek parça hizmetlerini yürütmekteyiz …

Servis Yaptığımız Bazı Kompresor Firmaları ;

** Elkom Hava Kompresörleri —

** Silent Power Sessiz Kompresorler —

** MikroDew Hava Kurutucuları —

** Atlas Copco Kompresor –

** ingersoll rand Kompresor –

** CompAir  Kompresor –

** Boge Kompresor –

** Atmos Kompresor –

** Kaeser Kompresor –

** Ekomak Kompresor –

** Dalgakıran Kompresor –

** Lupamat  Kompresor –

** AydınTrafo  Kompresor –

** Setkom  Kompresor –

** Bosan  Kompresor –

** Tahaş  Kompresor –

** Sarmak  Kompresor –

** Falcon  Kompresor –

** Puma  Kompresor –

** Yiğitsan  Kompresor –

** Tecom  Kompresor –

** Filo  Kompresor –

** Mark Kompresor –

** Sulair Kompresor –

** Bauer Kompresor –

** RefComp Kompresor –

** Cariyle Kompresor –

** Bock Kompresor –

 

Etiket ; tag ; Kompresör Servis | compressor services ,  обслуживание компрессора ,   υπηρεσία συμπιεστή , xizmeta compressor , xizmeta kompresör ,

Almunia mobîl , الضواغط المحمولة  , κινητό συμπιεστές , الضواغط المحمولة , передвижные компрессоры , Φορητοί αεροσυμπιεστές , portable compressors , ضاغط المساعدة على الطريق , diesel compressor , συμπιεστής ντίζελ , ضاغط الديزل ,  компрессор дизельный , οδική βοήθεια συμπιεστή , Компрессор техническая помощь на дороге , roadside assistance compressor , أطلس كوبكو XAS موبي 76 ضاغط , ضاغط المساعدة على الطريق , خدمة ضاغط ATMOS , قطع غيار ضاغط ATMOS  , Atlas Copco xas 76 compressor mobi , Atlas Copco XAS mobi 76 συμπιεστή ,  خدمة الضواغط COMPAIR , Atlas Copco XAS 76 Компрессор Mobi , Компрессор техническая помощь на дороге , οδική βοήθεια συμπιεστή , υπηρεσία συμπιεστή Atmos , обслуживание компрессоров Atmos ,   Atmos compressor service ,    atmos kompresör servisi , Atmos compressor spare parts , atmos kompresör yedek parça , Atmos запасные части к компрессору , Atmos συμπιεστή ανταλλακτικά , compair kompresör servisi , CompAir υπηρεσία συμπιεστές , CompAir обслуживание компрессоров , CompAir compressors service , benzinli kompresör , gasoline compressor , бензиновый компрессор , ضاغط البنزين  , βενζίνη συμπιεστή , бензин компресор , мобилни компресори , преносими компресори , крайпътна компресор помощ , компресор резервни части , Atlas Copco XAS 76 компресор Mobi , Atmos услуга компресор , CompAir компресори услуга

 

 

 

 

خدمة ضاغط

22 Nisan 2016 |

Bir Cevap Yazın

WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Araç çubuğuna atla