100-litre-kompresör-pistonlu
2 el kompresör1200-litre-hava-kurutucudeg-motor-satanlarbursa-abac_kompresör_kafaları

Elkom Kompresör Basınçlı Hava Mak.

1 yorum

İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.


Elkom Kompresör Hakkımızda ; Firmamız 1997 Yılında hava kompresörleri sektöründe servis ile başlayan elkom-kompresor-hakkımızdaçalışmalarımız, sonraki yıllarda gerek hava sektörünün gerektirdiği teknolojilerin yakından takibi, gerek ise kişisel gelişimlerimiz ile kazandığımız farklı bakış açıları ile birleşerek; 1998 Yılında ELKOM Kompresörün kurulmasıyla anlam kazandı.

TÜRK Sanayi sektöründe Yola çıktığımız günden beri ilkemiz, müşterilerimize daima beklentilerinin üzerinde hizmet vermekti. Bugün geldiğimiz noktadan bakıldığında; bu ilkeler doğrultusun daki çalışmamızın ne kadar isabetli olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır.Bugün ELKOM, içerisinde bulunduğu hava sektörün de, servis ve satış anlamında TÜRKİYE’nin lider konumdaki firmalarından biridir.

Ekibimiz , başarılarımızın siz müşterilerimizin eseri olduğunu biliyor, aynı ilkeler ve anlayış doğrultusun da çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Çözüm ortağınız bizler; satış ve servis alanlarındaki hizmetlerimiz adına, size vermiş olduğumuz sözlerin daima arkasındayız.
Saygılarımızla. ELKOM KOMPRESÖR Bas.Hav.Mak.İml.San.Tic.

elkom-kompresor-misyonumuz MİSYONUMUZ : Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ :elkom-kompresor-vizyonumuz

ELKOM KOMPRESOR Olarak Değişim ve gelişime açık;

güvenilir ve sürekli kendini geliştiren;
araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen;
müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren;
sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren;
devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren;
müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren;
pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden;
uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş;
iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA “ ELKOM KOMPRESÖR”, olmak. İşte tüm gayretlerimiz bunlardan ibaredir. Çalışan ve sürekli gelişen bir TÜRKİYE İçin doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden sizlerin desteğiyle daha başarılı olacağımıza söz veriyoruz…. ” ”ELKOM KOMPRESÖR”…

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Araç çubuğuna atla