IMG_5779.jpg
IMG_5772.jpgIMG_5781.jpg

2015 ATLAS COPCO 15KW İNVERTÖR+KURUTUCU 20HP GA15VSD+FF PLUS

1 yorum

  • Kompresör 'te listelendi.
  • nato yolu cad ümraniye istanbul
  • 0 (216) 526 20 26
İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.


KOMPRESÖR TEKNİK ÖZELİKLLERİ
2 YIL FUL GARANTİ !!!!!
ATLAS COPCO 2015 MODEL
GA15 VSD+FF PLUS SERİSİ
20HP 15KW İNVERTÖRLÜ VE KURUTUCULU
2,5 M3 / DAKİKA
EN YENİ JENERASYON KOMPRESÖR SERİSİ %50 ENERJİ TASARUFU !!!!!!
İPM MOTOR TEKNOLOJİSİ PATENTİ SADECE ATLAS COPCODA,

Atlas Copco’nun GA VSD+ serisi genel endüstri için tüm oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik getiriyor. GA 7-37 VSD+ değişken hızlı ünite kompresörü, standart yük-boş kompresörlerle karşılaştırıldığında şaşırtıcı bir şekilde ortalama %50 enerji tüketimini azalttığı gibi aynı zamanda sessiz çalışma (62 dB(A) ses seviyesine kadar) sağlar. Ayrıca dikey güç aktarım tasarımı sayesinde kompakt bir yüzey alanı kaplamaktadır. GA VSD+ ürününün kalbinde, sınıfının en iyisi Atlas Copco vida elementine direkt bağlı özel tasarlanmış ve patent başvurusu yapılmış dahili sabit mıknatıslı (IPM) motor yatar. Bütün bu avantajlar önümüzdeki yıllarda endüstriye yeni bir standart getirecek GA VSD+ serisini geleceğin kompresörü yapar.
Yüksek güvenilirlik – GA VSD+ geniş alan testlerinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Güç aktarım ekipmanı en zorlu koşullarda bile sessiz ve güvenilir (IP 66) çalışan tamamen kapalı bir yağ soğutma ünitesinden oluşur.
Olağanüstü enerji tasarrufu – Atlas Copco’nun GA Değişken Hızlı Ünite+ (VSD+) teknolojisi basınçlı hava talebi ile hava talebini dengelemek için motor devrini otomatik olarak ayarlayarak sistemin hava talebini yakından takip eder. iPM (Sabit Mıknatıslı) motorunun yenilikçi tasarımı (IE4’ün verimliliğine karşılık gelen verimlilik) ile bir araya gelerek ortalama %50 oranında enerji tasarrufu ile kompresörün kullanım ömründe ortalama %37 oranında bir düşüş sağlar. Ayrıca yeni, daha verimli fan motoru da belirli enerji gereksinimleri için kompresör gücünde %7’ye varan enerji tasarrufu gerçekleştirir.
Enerji tasarrufunda GA VSD+, %12’ye varan Serbest Hava Dağıtımı (FAD) artışı getirir. Motor ve güç aktarımı tasarımları henüz beklemede olan patenlerle güvence altına alınmıştır.
Hava sistemi entegrasyonu – GA VSD+ mevcut GA VSD’nin ayak izinin yarısından daha azına sahip kompakt bir sistemdir. Sessiz motor ve tamamen kapalı güç aktarımı sayesinde bu kompresör 62 dB(A) kadar sessiz çalışır. Şık tasarımı, tüm bakım parçalarına kolayca erişilmesine ve kompresörün duvara yakın bir şekilde, hatta köşelerde kurulmasına imkan sağlar.
Gelişmiş kontrol ve izleme – Elektronikon® verim ve güvenilirliği en üst düzeye getirmek için ana tahrik motorunu kontrol eder ve sistem basıncını önceden tanımlanmış olan dar bir basınç bandında düzenler. Elektronikon® kontrol cihazı, eklenmiş olan sensörler, dijital bağlantılar, endüstriyel ağ sistemi, Internet ve SMS haberleşme fonksiyonları ile birçok özel gereksinimlerinize uyarlanabilir. ES çoklu kompresör kontrol ünitesi ile birlikte, tüm kompresör odanızın işleyişi optimum hale gelir.
Entegre hava şartlandırma – GA VSD+, Full-Feature versiyonu ile; en yeni nesil, enerji dostu entegre soğutucu gazlı kurutucusu ile beraber sunulmaktadır.
** KOMPRESÖRLERİMİZ ORJİNALDİR
KESİNLİKLE BOYA YADA BAŞKA BİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR…
ZENGİN 2.EL PARKURUMUZU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN.
İRTİBAT 0216 526 06 66 TAKAS İMKANIMIZ VARDIR …
——
HER MARKA KOMPRESÖRLERİNİZİ DEĞERİNDE YERİNDE NAKİT ALIYORUZ..
KOMPRESÖRLERİMİZ ORJİNALDİR KESİNLİKLE BOYA YADA BAŞKA BİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR…
KREDİ KARTI ÖDEMESİ ve TAKAS İMKANIMIZ VARDIR

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

WordPress Directory Theme

Classified Ads Software

Araç çubuğuna atla